Do wydarzenia zostało:
dni
godz.
min.
sek.

Zapisz się na szkolenie online za 0 zł!

Sprzedaż, najważniejsza kompetencja przyszłości! Jak sprzedawać więcej i szybciej niż inni.

Sprzedaż to nie tylko transakcja – to sztuka. Umiejętność malowania obrazów za pomocą słów. W erze cyfrowej, gdzie każdy może sprzedawać, ale tylko nieliczni
stają się mistrzami w tym fachu. 

Zastanawiałeś się kiedyś, co sprawia, że jedni zamykają sprzedaż za sprzedażą, podczas gdy inni gonią tylko za cieniem sukcesu? To nie jest kwestia szczęścia czy przeznaczenia. To umiejętność czytania między wierszami, docierania do ludzkich emocji i przekształcania wątpliwości w decyzje.

W świecie, gdzie każdy klient jest bombardowany ofertami, Ty możesz być tym, który przerywa szum i dostarcza realne rozwiązania. 

Chcesz dowiedziec się jak być najlepszym w swoim fachu albo jak rozpocząć pracę w tej fenomenalnej branży ? Dołącz do mojego bezpłatnego szkolenia!

Na szkoleniu:

Budowanie zaufania w trudnych czasach

W świecie pełnym sceptycyzmu, gdzie klienci są nieufni jak nigdy wcześniej, poznasz techniki i strategie, które pozwolą Ci budować trwałe i autentyczne relacje. Zrozumiesz, jak przekształcić wątpliwości klienta w pewność i lojalność.

Mistrzostwo w unikaniu pułapek sprzedażowych

Każdy handlowiec popełnia błędy, ale tylko nieliczni uczą się na nich. Odkryjesz najczęstsze pułapki sprzedażowe, które mogą hamować Twój rozwój oraz dowiesz się, jak skutecznie im przeciwdziałać, aby osiągać lepsze rezultaty.

Pierwsze kroki w dziale sprzedaży

Możesz myśleć, że rynek jest nasycony, ale to idealny czas dla nowych, świeżych graczy. Dowiedz się, dlaczego właśnie teraz masz największe szanse na sukces i jak strategicznie pozycjonować się, by zgarniać prawdziwe pieniądze w branży sprzedażowej.

Zapisz się teraz na szkolenie online, które odbędzie się:

Partner wydarzenia

Hydro Energy stawia na odnawialne źródła energii, wierząc, że ekologia to nasza wspólna sprawa. Sprawia, że Twój dom lub biznes staje się zeroemisyjny, oszczędny i nowoczesny. Kieruje się wartościami takimi jak: odpowiedzialność, jakość, rozwój, klimat, które zdefiniowali podczas pierwszej z cyklu konferencji #NakręceniNaOZE.

Sebastian Kotów

Jeden z najlepszych psychologów biznesu w Polsce, przedsiębiorca, który założył i współtworzył 7 firm, doświadczony menedżer z ponad 20-letnim stażem.

Autor 7 bestsellerów oraz 25 krótkich poradników z zakresu samodoskonalenia, rozwoju osobistego oraz psychologii zarządzania. W ciągu ostatnich lat prowadził ponad 800 wykładów, w których uczestniczyło prawie 1 mln osób z osób z 82 krajów świata.

Wieloletni wspólnik Briana Tracy. Popularyzator psychologii w biznesie.

Wpisz poniżej swoje dane,

aby bezpłatnie zarezerwować dla siebie miejsce.